e m z Hanauer s.r.o.
HISTORIE emz | POLITIKA KVALITY | CO NABÍZÍME | FILOSOFIE | KARIÉRA | REFERENCE | IMPRESSUM | KONTAKTY


Kariéra

5 dobrých důvodů proč pracovat právě u emz
Nabízíme Vám zajímavou práci s možností rozvoje, motivující mzdové ohodnocení a atraktivní zaměstnanecké benefity.
V naší společnosti "Smiling Company" Vás čeká struktura plochých hierarchií a moderní forma práce v mladém kolektivu.

1. emz = moderní rodina
Naše firma emz založená panem Ernstem Hanauerem st. v roce 1948, se dnes řádí s více než 800 zaměstnanci, k předním dodavatelům na mezinárodních trzích. Vážíme si naší atmosféry jakožto střední rodinné firmy a jednáme podnikatelsky nezávisle. Jsme hrdí na naše ploché hierarchie a s tím spojená široká pole působení. To umožňuje našim zaměstnancům maximální svobodu rozhodování a široký osobní rozvoj, což ale současně vyžaduje flexibilitu a zodpovědné jednání.

2. emz = Vizionář
Naší vizí je: Žádná moderní domácnost bez našich výrobků. K dosažení tohoto cíle nastavujeme trendy s inovativními myšlenkami a plánujeme dlouhodobé strategie pro trvale udržitelný růst. Umístění našich firemních stanovišť jsou dobře zvolená: Za prvé, nacházíme se ve středu ekonomické oblasti Regensburg - Norimberk - Plzeň v srdci Evropy, za druhé, máme zastoupení v České republice, Mexiku a Číně, tedy přímo u zákazníka - věrné mottu "v Bavorsku, domácí, ve světě doma."

3. emz = Smiling Company
Chápeme to jako, upevňování vzájemných vztahů uvnitř podniku a s našimi externími partnery prostřednictvím oboustranného respektu, férovosti a spokojenosti. Práce by měla dělat radost - naši zaměstnanci by se měli cítit dobře. Aby tomu také tak bylo, staráme se o zdraví našich zaměstnanců a nasloucháme jim. Například na našich pravidelných dnech zdraví přednášíme především na témata: Péče, výživa a ergonomie.

4. emz = Osobní rozvoj
Mnoho společností o rozvoji zaměstnanců pouze mluví. My jednáme. Zda interní možnosti dalšího vzdělávání, projektové úkoly nebo externí semináře a školení - u nás dostanete individuální podporu, kterou potřebujete.

5. emz = Radost z techniky
Zajímáte se o techniku? Pak potkáte u emz stejně smýšlející. Od samého začátku budete mít možnost pracovat v projektových týmech, zabývajících se inovací našich produktů. Oproti velkým koncernům se u nás naučíte kompletní proces vývoje produktu a ne pouze jeho malou část. K tomu můžete optimálně přispět svou kreativitou a Vaším know-how. Nuda v emz rozhodně není! Proto:" Tvořte společně s námi budoucnost".


Těšíme se na Vaši přihlášku - nejlépe elektronicky prostřednictvím e- mailu.

Kontakt:
Jana Schmucker
Vedení personálu, jednatelka
Lipová 330
349 58 Černošín
zamestnani{at}emz-hanauer{dot}com
Tel.: +420 377 156 111
© 2015 e m z  Hanauer s.r.o.